Heeft u vragen over het ontwerp-inpassingsplan, de ontwerpbesluiten of het milieueffectrapport van het project Net op zee IJmuiden Ver Alpha? Of wilt u meer weten over de extra verbinding naar het Sloegebied? Neem dan deel aan onze online informatiebijeenkomsten.
Helaas zijn fysieke informatiebijeenkomsten vanwege de huidige COVID-maatregelen nog niet toegestaan. Daarom organiseren het ministerie van EZK en TenneT op dinsdag 1 en donderdag 3 februari van 19.00 tot 20.30 uur een online informatiebijeenkomst. Deze bijeenkomsten zijn identiek en daardoor is het niet noodzakelijk beide bijeenkomsten bij te wonen. Tijdens de bijeenkomsten informeren we u graag over de ontwikkelingen binnen Net op zee IJmuiden Ver Alpha én over Net op Zee Extra verbinding Sloegebied.
Aanmelden voor de online informatiebijeenkomsten is mogelijk via het aanmeldformulier op de website van Bureau Energieprojecten. U ontvangt dan vlak voor de bijeenkomsten een link naar de online omgeving.
Wij stellen het op prijs wanneer u uw vragen van tevoren aan ons doorgeeft. Dat kan eveneens via het aanmeldformulier.